הכנס בשיתוף עם מכון בס"א באוניברסיטת בר-אילן נערך במאי (יום בבר-אילן ויום בכנרת) ועסק במגוון השלכות של המלחמה: אסטרטגיות, טקטיות, חברתיות, פוליטיות וכלכליות. הכנס זכה להצלחה ובנוסף על כעשרים הרצאות מפי מגוון חוקרים בארץ השתתפו במהלך הכנס כולו כמאתיים וחמישים אנשים. אנו בודקים אפשרות של הוצאת חלק מההרצאות כספר.
![](https://www.civil-military-studies.org.il/wp-content/uploads/2017/06/images.jpg)
הזמנה לכנס חמישים שנה למלחמת ששת הימים
מרכז בגין-סאדאת למחקרים אסטרטגים והמכללה האקדמית כנרת
מתכבדים להזמינך לכנס
חמישים שנה למלחמת ששת הימים
![](https://www.civil-military-studies.org.il/wp-content/uploads/2017/05/Download-File-1.jpg)
על המשמר
מעריב, 15.05.2017